AZ alistas Feyenoordi, Klavan oli haige

Ragnar Klavan (vasakul)
Ragnar Klavan (vasakul) Foto: az.nl

Viimasest kolmest liigamängust vaid ühe punkti teeninud Hollandi tiitlikaitsja AZ Alkmaar lõpetas kurva seeria tänase 2:1 võiduga Rotterdami Feyenoordi üle.

Ragnar Klavan ei kuulunud AZ-i koosseisu, klubi kodulehe teatel oli põhjuseks haigestumine.

Kõik kolm väravat kanti külalismängijate nimele. Mounir El Hamdaoui viis nad 28. minutil juhtima, Pontus Wernbloomi omavärav viigistas poolajaks seisu ning Hector Moreno tagas AZ-ile võidu kolm minutit enne lõppu.

AZ tõusis liigatabelis seitsmendale kohale. Eile PSV Eindhovenile kaotanud Andres Operi koduklubi ADO Den Haag hoiab 18 meeskonna konkurentsis 16. positsiooni.