Saada vihje

Red Bullsi treener: Lindpere üllatab kõiki

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toimetaja: Andres Kalvik
Joel Lindpere
Joel Lindpere Foto: bigapplesoccer.com

New York Red Bullsi jalgpallimeeskonna peatreener Hans Backe ootab jaanuaris klubiga lepingu sõlminud Joel Lindperelt algaval hooajal väga palju.

«Olen näinud teda ka varem, nii et tean teda päris hästi,» vahendas soccernet.ee rootslasest treeneri sõnu bigapplesoccer.com’ile. «Esiteks on ta väga-väga tehniline mängija. Tal on fantastiline vasak jalg.»

Backele avaldab muljet Lindpere platsinägemine ja oskus meeskonnale võimalusi luua. Lisaks on eestlane selliste omadustega mängija kohta ka kõva töörügaja.

«Arvan, et lõpuks üllatab Lindpere oma võimetega kõiki. Minu jaoks on ta täiesti teisest klassist mängija,» lõpetas juhendaja.

Red Bulls Arena avatakse 20. märtsil sõprusmänguga Brasiilia ründestaari Robinho koduklubi Santose vastu. USA kõrgliiga Major League Soccer alustab nädal hiljem.

Kommentaarid
Tagasi üles