TTÜ alistas koduses korvpalliliigas Pärnu meeskonna

TTÜ (valgetes särkides) kohtumas Rakvere Tarva meeskonnaga.
TTÜ (valgetes särkides) kohtumas Rakvere Tarva meeskonnaga. Foto: Karli Saul

Koduses korvpalli meistriliigas peeti täna üks kohtumine, milles TTÜ alistas KK Pärnu numbritega 65:59.

Külalisvõistkond Pärnu võitis avaveerandi 11:15 ning ka poolajavile kõlas nende 29:31 eduseisul. Tasavägiselt kulgenud kolmanda veerandaja järel oli vahe vaid üks punkt, aga viimasel kümnel minutil viskas Pärnu vaid kuus punkti TTÜ 13 vastu ning nii kindlustas TTÜ endale 65:59 võidu.

Võitjate resultatiivseimaks oli 15 punkti visanud Erik Keedus, Kiur Akenpärg ja Kristjan Makke lisas 12 silma. Pärnu meeskonna suurimaks skooritegijaks oli 13 punkti visanud Zivojin Grubovic, 12 punktiga panustasid Janis Vahter ja Toomas Raadik.