Tarvas alustas Balti liigat ülinapi võiduga

Kristo Saage (palliga). tänases kohtumises.
Kristo Saage (palliga). tänases kohtumises. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Korvpalli Balti liigas alistas Rakvere Tarvas koduväljakul lätlaste Jekabpilsi 74:73. Võidu tõi 32 sekundit enne lõppu tabanud Kristo Saage kolmene.

Võitjate kasuks viskasid Giedrus Gustas ja Rait Keerles 17 punkti. Laurynas Mikalauskas lisas 13 ja võidukorvi visanud Saage kaheksa punkti. Külalistele tõid Troy Marcall Barnies 16 ning endine Tarva mängumees Rinalds Sirsnins 14 silma.

Mängu käik

Tarvas - Jekabpils

52:52

Gustase vabavisked

54:56

4.31 kolmanda veerandaja lõpuni. Tarvas võtab aja maha. Kuidagi ei õnnestu Rakvere meeskonnal mänguohje enda kätte haarata.

54:62

Kaks kolmest Sirsinsilt ja Tarva seis muutub keeruliseks

56:64

1.33 kolmanda veerandaja lõpuni. Jekabpilsi ääremängija Pavels Veselovas vigastab õnnetult põlve. Läti klubi võtab aja maha

58:64

Kolmas veerandaeg on lõppenud

61:67

Tarva mäng on veel ikkagi väga toores

63:71

Gustas loob küll Tarva pikkadele korvi alla väga häid võimalusi, kuid nii Jenkins, kui ka Mikalauskas eksivad rünnakute lõpetamisel lubamatult palju. 5.28 lõpuni. Tarvas võtab mõtlemisaja