Puri koduklubi langes Inglismaa liigakarikas konkurentsist

Sander Puri.
Sander Puri. Foto: York City kodulehekülg

Eesti jalgpallikoondislase Sander Puri Inglismaa tugevuselt neljandas liigas mängiv koduklubi York City langes liigakarikas konkurentsist, kui kodustaadionil tunnistati aste kõrgemal palliva Rotherham Unitedi 3:0 paremust.

2372 pealtvaataja ees peetud kohtumises jäi York juba 16. minutil kaotusseisu, kui Chris Smith palli õnnetult oma väravasse suunas. Seepeale rahunes aga mäng maha ja järgmist väravat sai näha alles 63. minutil, kui külalised penalti realiseerisid. Kuus minutit hiljem vormistas 191 sentimeetrit pikk ründaja Alex Revell lõppseisu, vahendab Soccernet.ee.

Eesti koondise juures viibiv Sander Puri mõistagi Yorki koosseisu ei kuulunud.