/nginx/o/2013/09/06/2319569t1h520b.jpg)
Täna algas Prantsusmaal La Rochelle’is Semaine Olympique Francaise nime kandev regatt, mis on EUROSAF Champions Sailing Cup sarja viimane, viies etapp. Avapäeva kokkuvõttes on Deniss Karpak Finn-klassis liidripositsioonil, Laseril hoiab Karl-Martin Rammo 9. ja Kaarel Kruusmägi 50. kohta.
Tänastes sõitudes sai Karpak kirja kohad 3 ja 2 ning on sellega kokku 21 Finnil võistleva mehe seas võtnud juhtpositsiooni. Teine on hetkel britt Giles Scott ning kolmas poolakas Piotr Kula.
Laser Standard klassis finišeeris Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi) avapäeval oma kvalifikatsioonigrupis resultaatidega 5 ja 6 ning on võtnud 63 sportlase konkurentsis 9. asetuse. Kaarel Kruusmägi (Saaremaa Merispordi Selts) lõpetas sõidud 26. ja 25. tulemusega ning on kokkuvõttes 50. kohal. Laseril on liidriks rootslane Jesper Stalheim.