Rock alistas Valga ja kindlustas liidrikohta

Põhiturniiri võidu suunas liikuv Tartu Ülikool/Rock alistas täna Eesti korvpalli meistriliigas kodusaalis 77:66 Valga/CKE Inkasso ja kindlustas liigatabelis liidrikohta.

Võidu eest teenis Rock tabelisse topeltpunktid, Tartu klubil on nüüd kirjas 22 võitu ja neli kaotust. See aga ei tähenda veel, et Rock on tingimata põhiturniiri võitnud, kuna teoreetiline võimalus on veel ka Rakvere Tarval.

Rockil on põhiturniiril mängida veel kaks mängu - Tallinna Kaleviga ja Kalev/Cramoga.

Tänases mängus oli Rocki parim Scott Morrison 18 punktiga, Valga resultatiivseim oli Gediminas Navickas 22 punktiga.

Mängu käik:

Teist poolaega alustas paremini Rock - kui kolmandat veerandaega on mängitud viis minutit, juhib Rock 47:47. Enne viimast veerandaega on Rocki eduseis 61:46.

Esimese veerandaja võitis Rock napilt 17:16, kuid esimene poolaeg lõppes viigiseisuga 35:35.

Rocki eest viskas esimesel poolajal Silver Leppik seitse punkti, Scott Morrison lisas kuus ning Vallo Allingu ja Sten-Timmu Sokk viis silma. Valga parim oli esimesel poolajal Gediminas Navickas 13 punktiga.

Rock on Eesti meistriliigas on võitmatuna püsitud juba kaheksas järjestikuses kohtumises.

Postimees.ee toob kohtumise põnevamad hetked lugejateni.