Bigbank Tartu alistas koduliigas kindlalt Pärnu

Tartu Bigbank võistkond.
Tartu Bigbank võistkond. Foto: Margus Ansu

Võrkpalli Eesti-Läti ühisliiga tänases põnevuskohtumises alistas Bigbank Tartu koduväljakul kindlalt 3:0 Pärnu.

Esimese geimi lõpp kujunes kõige tasavägisemaks, mille Tartu võitis lõpuks 25:23, teises geimis olid võõrustajate võidunumbrid 25:18 ja otsustavas geimis olid tartlased paremad 25:21.

Kohtumine on Postimehe veebiküljel järelvaadatav:

Pühapäeval toimub Eesti pinnal kaks kohtumist - kell 16 Tartu Ülikooli spordihoones algavas võistluspäeva keskses vastasseisus selgitavad võitja Bigbank Tartu ja Pärnu Võrkpalliklubi. Samal ajal pannakse pall mängu ka Kalevi spordihallis, kus kohtuvad Tallinna Selver ja Ozolnieki Poliurs.

Eilsetes kohtumistes mängis TTÜ kindlalt 3:0 (20, 21, 21) üle mulluse Läti meistri Biolars/Jelgava. 25 punktiga hiilgas TTÜ poolt Mart Tiisaar, 12 punktiga toetas teda Mikk Markus Sihver ning üheksa punktiga Siim Ennemuist. Kaotajate poolel oli parim Matiss Gabdulins, kes tõi12 silma.

Seni võiduta Võru meeskond võitles Daugavpilsi ülikooli vastu hästi, kuid jäi siiski napilt 2:3 (19, -22, -18, 23, -12) lõunanaabritele alla. Oliver Orav tõi 21 punkti, nurgaründajad Taavi Arula 18 ja Karli Allik 17 punkti.