Asvel sai tähtsa võidu

Kristjan Kangur (palliga) murdmas korvi alla.
Kristjan Kangur (palliga) murdmas korvi alla. Foto: AFP / Scanpix
Prantsusmaa korvpallimeistrivõistlustel tundis võidurõõmu Kristjan Kanguri leivaisa Villeurbanne’i Asvel, kes alistas koduväljakul 82:67 Le Havre’i meeskonna.

Eesti koondislane teenis mänguaega vaid kolm minutit, mille jooksul hankis ta ühe lauapalli. Asvel edukaimad olid Mindaugas Lukauskis 21 ja Ali Traore 20 punktiga.

Le Havre resultatiivseim oli Rudy Jomby 14 silmaga.

Turniiritabelis on Asvel nüüd 11 võidu ja 14 kaotusega 11. kohal. Enda käes viimast veerandfinaalkohta hoidval Poitiersi meeskonnal on 13 võitu ja 12 kaotust. Põhiturniiri lõpuni jääb veel viis vooru. Tabeliliider on Le Mans 19 võidu ja kuue kaotusega.