Elar Hani kaotas maadluse EMil esimese ringis

Oliver Lomp
Maadlus, pilt on illustreeriv
Maadlus, pilt on illustreeriv Foto: SCANPIX
Eesti vabamaadleja Elar Hani kaotas Euroopa meistrivõistlustel kehakaalus -66kg juba avaringis makedoonlasele Dejan Mitrovile 0:3.

Mitrovi parimaks tulemuseks oli 2007.a. juunioride MMi 17. ja juunioride EMi 3. koht.

Kuna Mitrov kaotas järgmise kohtumise  poolakas Adam Henryk Sobierajle, siis sai eestlase võistlus läbi.

Adam Henry Sobieraj kaotas omakorda aserile Jabriyil Hasanovile, kes kohtub finaalis Venemaa esindaja Mogomedmurat Gaijieviga.

«Esimesel perioodil seisul 0:0 sai makedoonlane klintši ja võitis. Teine periood sai läbi esialgselt Elar Hani võiduga 1:1, aga kohtunikud rahuldasid makedoonlaste protesti meie kahjuks ja Elar kaotas,» kommenteeris treener Neeme Jaanson.