Olümpia esimesed jalgpallikohtumised tõid Kanadale võidu

Olümpial esimese värava löönud Candace Chapman (keskel) koos võidukate koondisekaaslastega Foto: AFP / Scanpix

Täna peetakse olümpia raames esimesed naiste jalgpalli alagrupimängud. Neist kolm said läbi, kuid võitjaid on vaid üks.

Kolmest mängust kaks lõppesid viigiga. Tugevate vastastena mängisid Saksamaa ja Brasiilia välja 0:0 viigi.

Viigiga lõppes ka Uus-Meremaa ja Jaapani kohtumine, kuid seda numbritega 2:2.

Ainukese võidu võttis Kanada 2:1 Argentiina üle. Esimese värava lõi Candace Chapman 27. minutil ning võiduvärava tõi Kanadale Christine Sinclaire 72. minutil. Argentiina poolt avas skoori Ludmila Manicler alles 85. minutil.