Jevgeni Novikov skooris Kasahstanis

Oliver Lomp
Jevgeni Novikov (vasakul) pärast värava löömist Fääri saartele.
Jevgeni Novikov (vasakul) pärast värava löömist Fääri saartele. Foto: Liis Treimann
Eesti jalgpallikoondislase Jevgeni Novikovi tööandja Okzhetpes Kökshetau võitis Kasahstani jalgpalli kõrgliigas 2:1 FK Tarazi.

Endine Eesti koondise poolkaitsja alustas kohtumist algkoosseisus ning avas 57. minutil skoori. Novikov viibis platsil kõik 90 minutit, kirjutab Soccernet.ee.

Liigatabelis kerkus Kökshetau kaheksa punktiga viiest mängust neljandale kohale. Liider on nelja võitu ja kahte viiki tunnistanud Tobol, kellel on koos 14 silma.