Kübaratriki teinud Olic tüüris Bayerni finaali

Arjen Robben lõi eelmisel nädalal kohtumise ainsa värava.
Arjen Robben lõi eelmisel nädalal kohtumise ainsa värava. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas selgub täna esimene finalist, kui Müncheni Bayern alistas võõral väljakul kindlalt 3:0 Lyoni Olympique'i ning jõudis kahe mängu kokkuvõttes seisuga 4:0 finaali.

Bayerni kangelaseks kerkis 30-aastane Ivica Olic, kes avas skoori 26. minutil ning oli täpne ka 67. ja 78. minutil. Olympique mängis viimased pool tundi kümnekesi, sest 60. minutil saadeti väljakult minema nende kapten Cris, kes polnud rahul talle antud kollase kaardiga ning sai suupruukimise eest kohe teise kollase kaardi otsa.

Avamängus Münchenis oli ainsa värava löönud Arjen Robben.

Teine finalist selgub homme õhtul, kui Barcelona võõrustab Milano Interit. Mäletatavasti teenis Inter kodus 3:1 võidu.

Mängu käik:

Olympique - Bayern 0:3

3. minut: Bayernil oli hea võimalus - Olic tuli paremalt äärelt läbi ja andis värava ette söödu, aga Müller lõi napilt mööda.

11. minut: Bastosel õnnestub läbi murda, aga Lahm suudab ohtliku olukorra likvideerida

17. minut: Robben söödab Van Bommelile, kes lööb väravavahile sülle

21. minut: Gonalons pääseb löögile, aga lööb otse Bayerni väravavahile sülle

23. minut: Gonalons saab kollase kaardi, mis tähendab, et kui Lyon peaks finaali pääsema, siis tema mängida ei saa

25. minut: Bayerni poolelt saab Altintop kollase kaardi

26. minut: Olic viib Bayerni juhtima!!

31. minut: Lyonil on hea võimalus, Bastos on värava ees vaba, aga lööb mööda

Esimene poolaeg on läbi.

53. minut: Schweinsteiger saadab pommlöögi värava poole, aga löök läheb üle värava

57. minut: Robben pääseb hästi löögile, aga Lloris saab näpud vahele

59. minut: Cris saab kollase kaardi

60. minut: Cris pole kollase kaardiga rahul ja hakkab kohtunikuga vaidlema, mispeale kohtunik tõstab uuesti kollase kaardi ja Lyoni kapten peab väljakult lahkuma

61. minut: Govou lööb peale, Butt tõrjub

67. minut: Olic viib Bayerni 2:0 juhtima!!

76. minut: Olic on lähedal kübaratrikile

78. minut: Olic teebki kübaratriki, lüües palli peaga väravasse!!