Serbia tipptennisist kaotas maailma 808. reketile

Janko Tipsarevic.
Janko Tipsarevic. Foto: SCANPIX

Serblane Janko Tipsarevic (ATP 27.) pidi Moskvas toimuval Kremlin Cupi tenniseturniiril tunnistama maailma 808. reketi Karen Hatšanovi 6:4, 6:4 paremust.

Tipsarevic ei saanud 17-aastase Hatšanovi vastu ainsatki murdepalli ning kohtumine lõppes tunni ja 17 minutiga. Mängu jooksul 14 serviäss löönud Hatšanov on ühtlasi noorim meestennisist, kes sel hooajal ATP Touri turniiril veerandfinaali jõudnud.

Mullu maailma edetabelis koguni 8. kohta hoidnud Tipsarevic on viimasel ajal olnud vigastuste ja haiguse küüsis ning trauma vaevas teda ka kohtumises Hatšanoviga. Veerandfinaalis kohtub venelane Deniss Istomini ja Ivo Karlovici vahelise mängu võitjaga.