Tulekahju hävitas Eesti meistermeeskonna kogu varustuse

Laupäeval põles Haaberstis jäähall.

FOTO: Martin Ilustrumm

Laupäeval Tallinnas Škoda jäähallis puhkenud tulekahjus hävis jäähoki Eesti meistermeeskonna Viiking-Spordi varustus. Väidetavalt sai tuli alguse just selle klubi varustuse kuivatamise ruumist.

«Riided, kaitsmed, kiivrid, uisud ja kepid… ühesõnaga kogu varustus. Olen täiesti šokis,» sõnas Viiking-Spordi klubi juht Heldur Sepma. «Kahju on umbes 25 000 eurot. Päästa õnnestus vaid mõned uisud ja kepid. Lisaks sai kannatada kõrvalruumis olnud Pantrite varustus.»

Sepma rääkis, et meeskond tegi lõunapaiku trenni, pärast mida viisid mängijad oma asjad jäähallis spetsiaalselt varustuse kuivatamiseks mõeldud ruumi. Klubi juhi sõnul puhkes tulekahju umbes veerand tundi hiljem. Seni pole aga teada, mis selle põhjustas.

Sepma sõnul on kogu meeskonnale uue varustuse leidmine keeruline, sest eelarves ei osatud sellise kuluga arvestada. «Püüame varustusega tegelevate firmadega jõuda kokkuleppele, et nad tuleksid meile vastu ja lubaksid uute asjade eest maksta osakaupa,» tegeles Sepma juba lahenduste otsimisega. «Võimalik, et järgmise nädala mänguks ei jõua me veel kõiki asju hankida.»

Tagasi üles