NBA mängumees sai vastase tõukamise eest trahvi

Nate Robinson.
Nate Robinson. Foto: SCANPIX

Korvpalliliiga NBA määras Denver Nuggetsi mängujuhile Nate Robinsonile 10 000 dollarit trahvi vastase lükkamise eest.

Robinsoni uus koduklubi Nuggets oli hooajaeelses mängus kohtumas Oklahoma City Thunderiga, kui Robinson tõukas selja tagant OKC keskmängijat Steven Adamsit. NBA sellist käitumist ei aktsepteerinud ja määras Robinsonile trahvi.

Kõnealuse mängu võitis Thunder seisuga 109:81. Robinson käis platsil 14 minutit ning sai selle ajaga kirja 10 punkti ja 3 korvisöötu, Adams sai mänguaega 18 minutit ja kogus saldosse viis punkti ja kuus lauapalli.