Sander Puri vaatas York City viigimängu pingilt

Sander Puri.
Sander Puri. Foto: York City kodulehekülg

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Sander Puri jäi terve mängu  vältel vahetusmeheks, kui tema tööandja York City viigistas Inglismaa tugevuselt neljandas liigas tabelis teist kohta hoidva Chesterfieldiga.

York läks küll 35. ja 61. minuti väravatest 2:0 juhtima, kuid eduseisu ei suudetud hoida ning 76. minutiks oli tablool juba viik. 2:2 seisul ka kohtumine lõppes, vahendab Soccernet.ee.

Puri kuulus meeskonna koosseisu, kuid pidi mängu vahetusmeeste pingilt vaatama. Eestlase koduklubi asub tabelis 24 meeskonna konkurentsis 18. kohal, Chesterfield on teine.