Vaštšuki debüüt lõppes dramaatilise võiduga Arsenali noorte üle

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik

Septembri keskel Inglismaa esiliigaklubi Readinguga liitunud Bogdan Vaštšuki debüüt oma uue koduklubi U-18 meeskonna eest lõppes dramaatilise 2:1 võiduga Arsenali noorte üle.

Nimeka Londoni klubi kasvandikud asusid kohtumist avapoolajal juhtima, kui täpne oli Steff Mavididi. Teise poolaja lõpp oli aga just eestlase koduklubile oluliselt edukam, kui kõigepealt suunas karistuslöögist tulnud palli 90. minutil peaga väravasse Dom Hyam ning kaheksandal üleminutil tõi islandlane Sammi Fridjorsson nurgalöögijärgses olukorras tabloole seisu 2:1, mis tähendas, et Readingu võit oligi tõsiasi, vahendas Soccernet.ee.

Eesti U-19 koondislane Vaštšuk asendas teisel poolajal meeskonnakaaslast Hardy Cardwelli ning sai seega kirja oma esimesed ametlikud minutid uue koduklubi eest.