Kingi koduklubi viigistas, Hurda oma kaotas

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Toomas Huik

Ungari kõrgliigas pallivate Eesti jalgpallurite Martin Hurda koduklubil Nyíregyhaza Spartacusel ega ka Tarmo Kingi tööandjal Györi ETO-l ei õnnestunud eile võitu noppida.

ETO kohtus võõrsil liigatabeli viimaste hulka kuuluva Paksiga ning kuigi 14. minutil mindi juhtima, lasti endale värav 80. minutil tagasi lüüa ning seega lepiti viigiga. Kink tegi kaasa kogu kohtumise, vahendab Soccernet.ee.

Hurda koduklubi oli aga poolajale minnes Kecskemeti vastu minimaalses 1:2 kaotusseisus, kuid vastased suurendasid eduseisu juba teise kolmveerandtunni esimesel minutil. Kuigi Spartacus realiseeris veel penalti ning vastased jäid 78. minutil arvulisse vähemusse, ei suudetud enam võrku sahistada. Hurt jälgis kohtumist varumeeste hulgast.