Rakvere tümitas Pärnut koguni 43 punktiga

Rakvere Tarvas meeskond.
Rakvere Tarvas meeskond. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti korvpalli meistriliigas alistas Rakvere Tarvas kodusaalis ülisuurelt 97:54 Pärnu KK.

Rakvere rebis eest juba esimese poolajaga, kui Pärnul lasti visata vaid 21 punkti enda 44 vastu. Teisel poolajal kärises vahe veelgi, näiteks kolmandal veerandajal kogus Tarvas 31 punkti.

Kodumeeskonna parimad olid 15 punktiga Maris Laksa ja Gregory Jenkins, mõlemad mehed võtsid ka seitse lauapalli. Kristo Saage lisas 14, Mihkel Kurg 13, Giedrius Gustas 12 ja Madis Šumanov 10 punkti. Väljakult vaid 28-protsendiliselt tabanud Pärnule tõi Rannar Raap 15 punkti.

Tarval on nüüd tabelis 9 mängus 5 võitu ja 4 kaotust, mis annab neile kolmanda koha. Pärnu on 7 mängust saadud 3 võidu ja 4 kaotusega kuuendal tabelireal.