Zenjovi klubi kindlustas eurosarja koha

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Reuters / Scanpix

Sergei Zenjovi koduklubi Lvivi Karpatõ kindlustas eilse 1:1 viigiga Simferopoli Tavrija vastu Ukraina kõrgliigas viienda positsiooni, mis annab neile õiguse mängida Euroopa liiga eelringis.

Karpatõ läks võõral väljakul peetud kohtumist veerandtunni järel juhtima ning kuigi Tavrija viigistas teisel poolajal seisu, õnnestus külalistel vajalikust viigist kinni hoida. Zenjov pääses vahetusest mängu 86. minutil, vahendab

Soccernet.ee.

Viik jättis Tavrija Karpatõst kaks vooru enne hooaja lõppu seitsme punkti kaugusele, mistõttu ei ole neil võimalik seda vahet enam tasa teha.