Itaalia võit juhatas sisse naiste võrkpalliturniiri

Venemaa ründajad ei suutnud Itaalia naiskonda üle mängida
Venemaa ründajad ei suutnud Itaalia naiskonda üle mängida Foto: AFP / Scanpix

Pekingi olümpiamängude naiste võrkpalliturniir algas ülimalt põneva vastasseisuga - Itaalia suutis B-alagrupi esimeses kohtumises geimidega 3:1 võita Venemaad.

Itaalia läks peale esimese geimi 25:20 võitmist juhtima, kuid Venemaa viigistas kohtumise seisu võites teise geimi 25:17. Kolmas ja neljas geim kuulusid aga jälle Itaaliale ja kohtumine oligi lõppenud, vahendab ERR Sport.

Teistes sama grupi kohtumistes purustas turniiri üks favoriite Brasiilia 3:0 Alžeeria ja Serbia oli 3:1 üle Kasahstanist.

A-grupi esimeses voorus lähevad vastamisi aga Poola - Kuuba, Venezuela - Hiina ja Jaapan - USA.

Olümpiamedalid jagatakse välja 23. augustil.