TTÜ ja Rock said koduses meistriliigas suured võidud

Rapla Tyco peatreener Indrek Ruut hoolealuseid juhendamas.
Rapla Tyco peatreener Indrek Ruut hoolealuseid juhendamas. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti korvpallimiestrivõistlustel oli täna kavas kaks kohtumist. TTÜ võitis kodusaalis suurelt 76:50 Raplat ning Tartu Rock tümitas neid võõrustanud Hitot 107:68.

TTÜ resultatiivseim oli täna 12 punkti visanud Jaan Puidet. Kristjan Keres ja Joonas Järveläinen lisasid mõlemad 11 punkti. Rapla parim oli 12 punkti visanud Rait-Riivo Laane.

Rocki mehed jaotasid skooritegemise kenasti omavahel ära. Augustas Peciukevicius viskas 16 ja Joosep Toome 15 punkti. Uros Lukovici ja Gert Dorbeku arvele jäi 14 punkti ning kahekohalise skoorini jõudsid veel Vincent Simpson ja Kristen Meister.

Postimees hoiab lugejaid mängude käiguga kursis:

-

TTÜ ja Rapla vaheline mõõduvõtt on alanud. Kolm minutit mängutd ja kodumeeskond TTÜ on läinud 11:6 juhtima.

-

Hito ja Rocki kohtumises on alanud viimane veerand, külalised juhivad kindlalt 80:54