Lietuvos Rytas jäi Euroliigas kindlalt alla Caja Laboralile

Lietuvos Rytase mängijad Juan Palacios (vasakul) ja Darius Songaila(paremal) proovivad takistada Andres Nocionit. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas peeti täna üks kohtumine, milles Leedu klubi Lietuvos Rytas jäi kindlalt 64:85 alla Caja Laboralile.

Hispaania meeskond võitis avaveerandi 20:25 ning poolajaks oli seis 41:45. Tasavägiselt möödus ka kolmas veerandaeg ja enne viimast kümmet minutit oli seis Rytase poolt vaadatuna 54:62, ent viimasel veerandajal suutis Laboral eduseisu suurendada ja võtta kindla võidu.

Rytase parimana viskas Martynas Gecevicius 14 punkti, Laborali suurimaks korvikütiks oli Andres Nocioni, kelle arvele jäi 20 punkti.

Leedu klubil on nüüd kolmest mängust kirjas üks võit ja kaks kaotust, Laboralile oli see ühe kaotuse kõrval teiseks võiduks.