Puri koduklubi jäi karikasarjas napilt ellu

Sander Puri.
Sander Puri. Foto: Heiko Kruusi / Linnaleht

Eesti jalgpallikoondislase Sander Puri koduklubi York City peab FA karika põhiturniiri esimeses ringis kordusmängu, kuna avakohtumine Bristol Roversiga mängiti 3:3 viiki.

York läks samal liigatasemel mängiva Bristoli vastu võõrsil esimese poolajaga küll 2:1 juhtima, kuid teist kolmveerandtundi mängisid paremini võõrustajad, kes peagi omakorda 3:2 edu saavutasid. 86. minutil oli aga täpne Wes Fletcher, kelle värav FA karikavõistluste reeglite kohaselt meeskondadele - nüüd juba Yorgi kodustaadionil - kordusmängu toob, vahendas Soccernet.ee.

Mänguaega teenis ka Puri, kes alustas Yorgi põhikoosseisus ning vahetati puhkama 54. minutil, mil eestlase meeskond veel 2:1 juhtis.