Tarvas alistas koduses liigas Pärnu KK

Rakvere Tarvas (kollastes särkides) Eurochallenge sarjas mängimas.
Rakvere Tarvas (kollastes särkides) Eurochallenge sarjas mängimas. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Eesti meeste korvpalli meistriliiga tänases ainukeses mängus alistas Rakvere Tarvas 74:63 Pärnu KK.

Kohtumist alustas kindlamalt kodusaalis mänginud Pärnu, kes võitis avaveerandi 24:12. Teisel veerandil oli omakorda oluliselt parem Rakvere, kes viskas pärnakate kaheksa punkti vastu 22 silma ning nii oli avapoolaja lõpuks seis Pärnu poolt vaadatuna 36:30. Tarvas mängis teisel poolajal aga vahe tagasi ja ka neljas veerandaeg oldi kindlamad ning nii teenitigi võit.

Rakvere parimana viskas Giedrius Gustas 25 punkti, Pärnu suurimaks korvikütiks oli 24 silmaga Janis Vahter. Tarva uus täiendus Larry Hall teenis mänguaega 19 minutit ja sai selle ajaga kirja kolm punkti.