TTÜ mängija viskas üliõpilasliigas 43 punkti

Mariel Gregor
TTÜ peatreener Tiit Sokk.
TTÜ peatreener Tiit Sokk. Foto: Mati Hiis / Õhtuleht

Tallinna Tehnikaülikooli korvpallimeeskond jätkab Rahvusvahelises üliõpilasliigas võidukalt. Eile võitis TTÜ 99:77 Immanuel Kanti nimelist Kaliningradi Ülikooli. Ühtlasi võitis TTÜ ka alagrupi täisedu kuue võiduga, vahendab basket.ee.

Esimese poolaja 45:51 kaotanud TTÜ pani paremuse maksma kolmandal veerandil, mis võideti 30:9.

Tänases mängus viskas Joonas Järvelainen 43 punkti ja võttis 16 lauapalli. Siim Raudla lisas 14 ning Kevin Liivamägi 12 punkti. Kaliningradi poolt viskasid Andrei Melnikov 16 ning Artjom Savtšenko 11 silma.

ISBL jätkab teise etapiga märtsis ning üliõpilasliiga finaalturniir peetakse 18.-20.aprillil.

TTÜ Korvpalliklubi näeb aga koduväljakul mängimas juba eeloleval kolmapäeval kui TTÜ Spordihoones võõrustatakse Alexela Korvpalli Meistriliiga raames Tallinna Kalevit.