Kiiresti kaotusseisu jäänud Barcelona teenis võimsa võidu

FC Barcelona mängijad väravat tähistamas.
FC Barcelona mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel teenis tiitlikaitsja FC Barcelona 5:2 võidu, kui võõrsil mängiti üle Getafe.

Getafe asus kiiresti eduseisu, kui 10. minutil avas skoori Sergio Escudero ning 15. minutil suurendas võõrustajate eduseisu Lisandro Lopez.

Avapoolaja lõpuks asus Barcelona aga juhtima, kui Pedro oli täpne 43., 41. ja 43. minutil. Teisel poolajal sai kaks tabamust kirja Cesc Fabregas (68. ja 72. minutil penaltist).

Barcelona on Hispaania liigas liidrina kogunud 46 punkti, eile 3:2 Levante alistanud Madridi Atleticol on samuti kirjas 46 silma. Kolmas on ühe kohtumise vähem pidanud Madridi Real 38 silmaga.