Kalev/Cramo sai Rapla vastu suure võidu

Kalev/Cramo sõidab külla Raplale. Pildil Bamba Fall.
Kalev/Cramo sõidab külla Raplale. Pildil Bamba Fall. Foto: Karli Saul/SCANPIX

Eesti korvpalli meistrivõistlustel oli täna kavas üks mäng, kui Rapla Tyco võõrustas valitsevat Eesti meistrit Kalev/Cramot. Tiitlikaitsja sai veenva 87:61 võidu. Võitjatele tõi Indrek Kajupank 19 punkti. Rapla edukaim oli 11 punktiga Martin Paasoja.

Kohtumise kolmanda veerandaja keskel tekkis Sadolini spordihoones elektrikatkestus ning mäng tuli umbes 20 minutiks katkestada.

2:9

Millage tabab kahese ja järgmisel rünnakul realiseerib kiirrünnaku. Kalev on teinud 9:0 spurdi ja Rapla peatreener Indrek Ruut võtab time-outi

6:9

Mängujuht Laane purjetab vastaste korvi alla ning annab hea söödu Fifoltile, kes palli korvi viskab ja Rapla püsib mängus

18:34

Kui poolaja lõpuni jääb kuus minutit, teeb skoori Abbott ja Kalev/Cramo on 16-punktilises eduseisus

42:54

Paasoja tabab kolmese ja Kalev/Cramo peatreener Varrak võtab aja maha. Vahe on siiski märgatavalt vähenenud

42:54

Sadolini spordihoones oli elektrikatkestus ja seetõttu on mängus hetkel väike paus.

42:54

Pärast 20 minuti pikkust pausi mäng jätkub

42:60

Fall tabab kaks vabaviset ja kalevlased on juhtimas 60:42, Kalev/Cramo on teinud 6:0 spurdi

47:72

Kalev poleRaplat lähemale lasknud, juhitakse 72:47. Kolmas veerandaeg on lõppenud!

61:87

Kohtumine on lõppenud Kalev/Cramo kindla võiduga!

Mängu eel:

Kalevisse on viimastel nädalatel lisandunud kaks uut meest – mängujuht Curtis Millage ja Kristjan Makke. Rapla eest ei tee kaasa Martin Jurtom, kuna viibib hetkel testimisel Itaalia tippklubis Brindisi Enel.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo kindel liider, sest võidetud on kõik senipeetud mängud. Rapla olukord on aga tunduvalt kehvem, sest 15 mängust on suudetud võita vaid neli. Liigatabelis edestab Rapla vaid Hitot.