Anier sõlmis Motherwelliga püsiva lepingu
Lisatud kommentaarid!

Henri Anier.

FOTO: Golden Star Management

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier sõlmis Šotimaa kõrgliigas palliva Motherwelliga kahe ja poole aasta pikkuse lepingu.

Viimased pool aastat Motherwellis laenulepingu alusel mänginud Anieri mängijaõigused kuulusid seni Norra kõrgliigas mängivale Stavangeri Vikingile. Tänasest on Anieril leping Motherwelliga.

«Läbirääkimised toimusid klubide vahel, mistõttu on mul keeruline üksikasju seletada. Minu jaoks on oluline tõik, et üksmeel saavutati ning asi sai lahenduse,» märkis Anier Postimehele.

Ründaja sõnul oli samas teisigi huvilisi. «Oli ka teisi variante, kuid olen oma aega siin väga nautinud ning tahan seda ka edasi teha. Olen väga rahul, et  asjad said lahenduse ning ootan edasist aega, et mängida ja areneda,» avaldas Anier.

23-aastane Anier on Šotimaa kõrgliigas sel hooajal pääsenud väljakule 19 korda ning selle ajaga on ta kirja saanud ka seitse tabamust. Šotimaa kõrgliigas hoiab Motherwell praegu 40 punktiga kolmandat kohta, teine on Aberdeen 41ga ja esimene Glasgow Celtic 54ga, Motherwellil on seejuures konkurentidest üks kohtumine vähem peetud.

Seni Šotimaal veedetud aega hindab Anier väga kõrgelt. «Töötada väga heade treenerite käe all, treenida koos sellise ühtse meeskonnaga ja mängida siinsete fännide ees on olnud aeg, mida olen nautinud. Esitlustega klubi eest olen jäänud rahule - on olnud olulisi väravaid kui ka väravasööte, meeskonnana oleme tabeli kolme esimese seas ning ohuks kõigile,» lisas ründaja veel.

Tagasi üles