Kersti aga ütleb, et kuna ta on ise sporditaustaga, elab ta kaotusi meeletult üle. «Kuna ma olen ise treener, vaatan ka seda poolt. Lõpuks hakkab ka treenerist kahju ja ... On mingid kaotused, mida ei saa lubada. Nad on ju suured mehed ja sport on nende töö. Aga ikka juhtub,» lausub ta. Kersti märgib, et kaotusi on kergem taluda siis, kui ise vaatamas ei käi.
«Need ühe-kahepunktilised kaotused teevad kõige rohkem tuska,» lisab Kristin.
Hoopis teine on aga olukord siis, kui tuleb magus võit. «Siis on ikka kuradima hea tunne küll. Süda on rahulik ja üldse pole vahet, kuidas see võit on tulnud,» naerab Kersti.
Kalli meenutab möödunud aasta lõpus publiku marulise kaasaelamise saatel saadud karikavõitu Kalev/Cramo üle. «Mitu aastat pole seda saadud. Mul olid täitsa pisarad silmis, kui see võit lõpuks tuli,» lausub ta. Lisab samas, et kodus võite väga ei tähistata. «Lihtsalt on hea olla, aga pudelikorgid ei lenda.»
Kuidas aga mõjutab kooselu see, et tippkorvpallurid on Eestis tuntud inimesed? Naiste sõnul pole see probleem ning paralleele kunagise kuulsa Briti teleseriaaliga «Jalgpallurite naised», kus möllasid kired ja intriigid, ei maksa otsida.
«Eks tänaval inimesed ikka vaatavad ja tunnevad mõnikord ära, aga väga juurde ei tulda. Kui just pole mõni hea mäng olnud. Siis on ikka juhtunud, et keegi tuleb midagi ütlema,» lausub Kalli ja ei pea mehe tuntust häirivaks. Kristin lisab, et Tartu on väike ja siin tunnevad nagunii kõik kõiki.