Aganitsa ja Juhkami koduklubi võttis CEV sarja veerandfinaalis kindla võidu

Andri Aganits rünnakul.
Andri Aganits rünnakul. Foto: Andreas Arndt

Eesti võrkpallikoondislaste Martti Juhkami ja Andri Aganitsa koduklubi TV Bühl alistas eile Euroopa Võrkpalliföderatsiooni CEV karikasarja veerandfinaalis Kreeka klubi Thessaloniki PAOK.

Kahe võiduni mängitava kohtumise avavaatuses oli Bühl kindlalt 3:0 Kreeka meeskonnast parem, kodusaalis mänginud Bühl andis vastastele geimides vastavalt 19, 16 ja 23 punkti.

Korduskohtumine peetakse Thessaloniki kodus 22. jaanuaril.

Samuti Eesti koondisesse kuuluva Keith Puparti koduklubi Arago de Sete pidi veerandfinaalis omakorda tunnistama 0:3 Nižni-Novgorodi Gubernija paremust.