David Ferrer ja joonekohtunik.
David Ferrer ja joonekohtunik. Foto: SCANPIX

Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel sai omapärase teoga hakkama David Ferrer, kes otsustas keset kohtumist astuda füüsilisse kontakti ühe joonekohtunikuga.

Maailma edetabelis kolmandal kohal olev Ferrer oli veerandfinaalis kohtumas Tomas Berdychiga (ATP 7.), kui ühtäkki hakkas teda häirima joonekohtunik, kes seisis tema tooli juures. Ferrer lükkas kohtuniku eemale, asetas oma käteräti toolile ja kõndis tagasi väljakule.

Kõnealusest veerandfinaalist pääses poolfinaali Berdych, kes alistas Ferreri numbritega 6:1, 6:4, 2:6, 6:4. Ferrer jäi Austraalias videosilma ette ka ühe teise huvitava juhtumisega: nimelt suutis ta mängus Florian Mayeri vastu tõrjuda palli nii õnnetult, et see põrkas noorele pallipoisile otse näkku.