Trans ei suutnud Tammeka vastu enamat viigist

Jalgpall
Jalgpall Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallimeistrivõistluste ettepeetud kohtumises viigistas Narva Trans külla tulnud Tartu Tammekaga ja peab tagantjärgi õnnelik olema, et punktigi kätte sai.

Tammeka läks 68. minutil Tiit Tikenbergi väravast juhtima, Transi poolel seadis 88. minutil viigi jalule Sergei Leontovitš.

Tammeka on Transile ebamugav vastane, sest meeskondade esimene omavaheline kohtumine lõppes väravateta viigiga. Teises mängus pani Trans Tartus aga oma paremuse maksma 2:1.

Kaks mängu enam pidanud Trans on sarnaselt FC Flora ja Tallinna Levadiaga kogunud 30 punkti.