Eesti noortekoondis poolfinaalis Venemaa jõu vastu ei saanud

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Liis Treimann / Postimees

Sankt Peterburgis toimuval Kubok Sodružestvo jalgpalliturniiril kaotas Eesti U21 noormeeste koondis poolfinaalis 0:3 turniiri suursoosikule Venemaale.

Skoori avas 15. minutil täpse löögiga Mihhail Zemskov ning 38. minutil tegi Aleksandr Zakuskin paarilt meetrilt seisuks 2:0. Lõppskoori vormistas 58. minutil karistuslöögi järel Eesti kaitsjate eksimuse järel Sandro Tsveiba. Eestlaste poolel valiti mängu parimaks keskkaitsja Karol Mets.

Eesti peab turniiri viimase mängu pühapäeval, kui kolmanda-neljanda koha kohtumises minnakse vastamisi Valgevenega, kes pidi teises poolfinaalis tunnistama Ukraina 1:0 paremust. Mäng algab Eesti aja järgi kell 13.30.

EESTI - VENEMAA  0:3 (0:2)

Väravad: 15. Mikhail Zemskov, 38. Alexandr Zakuskin, 58. Sandro Tsveiba

Eesti koosseis: Kristjan Tamme, Vladimir Avilov, Karol Mets (85. Madis Vihmann), Brent Lepistu (48. Kevin Kauber), Lauri Välja (46. Maksim Gussev), Bogdan Vaštšuk, Martin Ustaal (46. Pavel Marin), Kevin Aloe (46. Artur Pikk), Tauno Tekko (46. Andreas Raudsepp), Johannes Kukebal (26. Trevor Elhi), Nikita Martõnov