Saalihokikoondis lõpetas MM-valikturniiri kaotusega Šveitsile

Mariel Gregor
Eesti koondise mängijad kohtumises Šveitsiga.
Eesti koondise mängijad kohtumises Šveitsiga. Foto: IFF

Bratislavas lõppend saalihoki MM-valikturniiril kaotas eile finaalturniiri pääsme kindlustanud Eesti meeskond tiitlikaitsja Šveitsile 4:9 (3:3; 0:4; 1:2).

Neljandat päeva järjest mänginud Eesti meeskond alustas hästi, kui Paul Piigi väravast mindi juhtima. Avakolmandikul olid Eesti poolel resultatiivsed ka Andreas Vöiduma ja Patrik Markus. Kolm tabamust said kirja ka šveitslased.

Teisel kolmandikul suutis Šveits visata neli vastuseta väravat. Viimasel kolmandikul lisas Andreas Vöiduma veel ühe värava, ent vastased olid täpsed kahel korral ja võtsid seega 9:4 võidu.

Eesti meeskonna mängu parimaks tunnistati esmakordselt saalihoki MM-tsüklis osalev kaheksakordne Eesti meister squashis Paul Piik.