Kalev/Cramol TTÜ vastu raskusi ei tekkinud

Mariel Gregor
Kalev/Cramo mängijad.
Kalev/Cramo mängijad. Foto: Rein Murakas

Eesti korvpalli meistriliigas kohtusid täna tiitlikaitsja Kalev/Cramo ja TTÜ KK. Võitjas kahtlust ei tekkinud ja kogu mängu kindlalt kontrollinud Kalev/Cramo teenis 78:63 võidu. Devin Gibson ja Frank Elegar tõid võitjate kasuks kumbki 14 punkti. TTÜ edukaim oli 18 punktiga Joonas Järveläinen.

Mängu käik (Kalev/Cramo - TTÜ):

Mäng algas! Kalevi algviisik: Millage, Veideman, Millage, Elegar, Moldoveanu, Kajupank. TTÜ algviisik: Puidet, Järveläinen, Raadik, Keedus, Kaja

2:8

Kui esimest veerandaega on mängitud kolm minutit, on TTÜ juhtima läinud

2:10

Raadik suurendab TTÜ eduseisu veelgi

14:15

Elegari ja Veidemani eestvedamisel teeb Kalev/Cramo vahespurdi ning kui veerandaja lõpuni jääb 1.28, on vahe vaid üks punkt

33:17

Millage´i vabavisetest on kalevlased juba 16 punktiga juhtimas, kui veerandaja lõpuni jääb 6.30

44:37

Akenpärgi kolme järjestikuse korvi järel on TTÜ teinud 10:0 spurdi, ent on siiski 37:44 kaotusseisus

59:40

Gibsonilt kolmene ja Moldoveanult läbiminek ning Kalev on ees 59:40, veerandaja lõpuni 1.50

78:63

Raadiku korv lõpetab mängu, 78:63 võidu saab Kalev/Cramo.

Mängu eel:

Sel hooajal on omavahel kohtutud kahel korral, novembris peetud karikavõistluste veerandfinaalis sai Kalev 79:61 ja detsembris lisaajal 85:78.

Liigatabelis on teist kohta hoidval Kalevil 14 võitu ja üks kaotus, TTÜ on 11 võidu ja seitsme kaotusega neljandal positsioonil.

Kuna tegemist on Kalevu kodumänguga, on tegemist nii-öelda topeltmänguga ehk võitja saab kaks võitu juurde.