Riia Barons tuli Läti meistriks

Korvpall.
Korvpall. Foto: Elmo Riig / Sakala

Läti korvpalli meistriliiga finaalseeria otsustavas seitsmendas kohtumises alistas Riia Barons 85:74 Riia VEFi ning krooniti Läti meistriks.

Barons, kes otsustava mängu teist poolaega alustas ühe punktilisest kaotusseisust, suutis kolmanda veerandaja alguses teha 7:0 vahespurdi ning juhtis veerandaja keskel juba üheksa punktiga 47:38, vahendab basket.ee.

Barons alustas üheksapunktilisest eduseisust ka viimast veerandaega, juhtides 61:52. Kaks minutit ja 51 sekundit enne otsustava finaalmängu lõppu suutis VEF tulla veel viie punkti kaugusele, kui enamaks jõudu ei jätkunud.

Baronsi kangelaseks tõusis taas Oritseweyinmi Efejuku, kes kogus 19 silma. Rinalds Sirsniņš lisas 15 ja Aigars Vitols 12 punkti.

Kaotajate parim oli 23 punkti ja 10 lauapalli kogunud Alex Renfroe.