Anier ja Motherwell pöörasid kaotuse võiduks

Henri Anier
Henri Anier Foto: Motherwell, Facebook

Jalgpallikoondislase Henri Anieri koduklubi Motherwell sai Šoti kõrgliigas magusa võidu, kui kodumurul pöörati mängu lõpus mõne minutiga kaotusseis võiduks ning alistati tulemusega 4:3 Partick Thistle.

Kui teise poolaja alguses läks Motherwell 2:1 juhtima, siis kolmveerandtunni keskel võtsid külalised kahe väravaga mänguohjad hoopis enda kätte. Eestlase klubi ei jäänud aga võlgu - 85. minutil oli täpne John Sutton ning kolm minutit hiljem lõi võiduvärava Stephen McManus, vahendab Soccernet.ee.

Eesti koondise ründaja alustas mängu vahetuspingilt ning sekkus 76. minutil, kui Motherwell oli veel kaotusseisus.

24 mänguga 47 punkti teeninud Motherwell asub Šoti liigatabelis veel kolmandal kohal, kuid teise koha meeskond Aberdeen, kes on kogunud 48 silma, on pidanud ühe mängu enam.