Liverpool jäi teenitud penaltita? Arsenalile napp võit

Luis Suarez kukub karistusalas, kuid kohtunik penaltit ei anna.
Luis Suarez kukub karistusalas, kuid kohtunik penaltit ei anna. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli karikasarja kaheksandikfinaali põnevusmängus alistas Londoni Arsenal koduväljakul 2:1 Liverpooli.

Arsenal asus kohtumist juhtima 16. minutil, kui väravani jõudis Alex Oxlade-Chamberlain. 47. minutil suurendas Lukas Podolski veelgi Arsenali eduseisu. 60. minutil vähendas Liverpool kaotusseisu, kui Steven Gerrard realiseeris penalti.

65. minutil kukkus Arsenali trahvikastis Liverpooli ründaja Luis Suarez, kui ta tõmmati Oxlade-Chamberlaini poolt maha. Siiski kohtuniku vile vaikis ja penaltit ei antud. Vaata videot.

FA Cupi veerandfinaalis kohtub Arsenal nüüd Evertoniga.