Anieri koduklubi kaotas võõrsil liiga lähikonkurendile

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Motherwell, Facebook

Eesti jalgpallikoondislase Henri Anieri koduklubi Motherwell sai Šoti kõrgliigas kirja kaotuse, kui võõrsil jäädi tulemusega 1:3 alla tabelinaabrile Dundee Unitedile.

Juba teise poolaja alguseks 0:3 kaotusseisu jäänud Motherwell suutis küll John Suttoni penalti abil ühe värava tagasi mängida, kuid rohkemaks suutelised ei oldud. Eesti koondise ründaja alustas mängu vahetuspingilt ning sekkus vahetusest 77. minutil, vahendas Soccernet.ee.

Šoti kõrgliigas jätkab 25 mängust 47 silma kogunud Motherwell kolmandal kohal. Anieri koduklubi reedene vastane on Motherwelli selja taga neljandal kohal, liigat juhib Celtic.