Manchester City sai karikavõistluste veerandfinaalis šokk-kaotuse Wiganilt

Wigan Athleticu mängijad (paremal) värava üle rõõmustamas.
Wigan Athleticu mängijad (paremal) värava üle rõõmustamas. Foto: ANDREW YATES/AFP

Inglismaa jalgpallikarikavõistluste veerandfinaalis olid täna omavahel vastamisi Manchester City ja Wigan Athletic. Kodumeeskond City pidi tunnistama taas Wigani paremust - möödunud aasta finaalis olid samad meeskonnad vastamisi ja ka siis võitis Wigan.

Käesoleval hooajal esiliigas mängiv Wigan sai tänast kohtumist juhtima 27. minutil, kui penalti realiseeris Jordi Gomez. 47. minutil viis James Perch külalised koguni 2:0 juhtima, aga 68. minutil lõi Samir Nasri ka kodumeeskonna poolt värava. Rohkem tabamusi ei sündinud ja seega võttis Wigan 2:1 võidu.

Möödunud aastal pidi City tunnistama finaalis Wigani paremust seisuga 0:1.

Poolfinaalis on Wigani vastaseks Londoni Arsenal, kes oli eile parem Evertonist numbritega 4:1. Teises poolfinaalis kohtuvad Hull City ja Sheffield United.

Poolfinaalid peetakse Wembley staadionil 12. ja 13. aprillil.