Video: vaata uue Raju tiiserit, peaosas üllatustreener

Raju 13.

FOTO: MMA Raju

19. aprillil toimub Saku Suurhallis Eesti sportliku vabavõitluse liiga võistlus RAJU 13. Seekordse sündmuse videotiiseris astuvad üles Raju võitleja Henri Hiiemäe ning võistluse peakorraldaja ja sportlane Ott Tõnissaar.

«Saabuva sündmuse motoks on «teravad elamused» ning selles osas on koostöös Downtown Pictures partneri ja ansambli Winny Puhh ühe asutaja Ove Mustinguga loodud tiiseris võimsalt vinti juurde keeratud,» rääkis Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. «Meil on hästi läinud – võitlussport on stereotüüpidest niivõrd pungil, et paarkümmend järgmist Raju peaks sobivate tiiseriteemade leidmisega täiesti muretu olema,» lisas Tõnissaar.

Eestis saab sportlikku vabavõitlust näha 19. aprillil Tallinnas Saku Suurhallis, kus toimub Eesti sportliku vabavõistluse liiga võistlus RAJU 13. Pileteid Rajule on võimalik osta Piletilevist.

Tänaseks on lukku löödud ka võistlusel osalevad Eesti amatöörsportlased – õhtustes matšides lähevad rammu näitama kolm oma kaalukategooria Eesti parimat: -77,1 Martin Saar (8-1-3), -65,8 Alar Hutrov (7-2-2) ja -83,9 Sten Anslan (5-1-1). Käeoperatsiooni tõttu jääb seekord võistlusest eemale varem välja hõigatud ja eelmisel korral fännide lemmikuna võistlema hääletatud amatöör Sten Saaremäe. Kõik õhtused matšid peetakse välisvõitlejate vastu.

Sportlik vabavõitlus ehk MMA on kahevõitlusala, mille eesmärgiks on selgitada sportlikus keskkonnas välja parim võitleja. See on võitlussport, mis ühendab endas kolm olümpiaala – poksi, maadluse ja judo – ning teised kahevõitlusalad. Raju on Eesti Sportliku Vabavõitluse Liiga, mille matšid toimuvad Eestis ainulaadses, võrkaiaga piiratud puuris.

Tagasi üles
Back