Eestlaste koduklubid alustasid Ungari karikasarja veerandfinaale võitudega

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Postimees.ee

Ungari jalgpalli karikasarja veerandfinaalide esimestes kohtumistes said 3:1 võidud nii Jarmo Ahjupera tööandja Ujpest kui Igor Morozovi koduklubi Debrecen.

Debreceni ja nende vastaste Nyiregyhaza vahelises mängus esimesel poolajal väravaid ei löödud, kuid teise poolaja alguses asus eestlase leivaisa nelja minuti sees 2:0 ette. Vastaseid lõid küll ühe tagasi, kuid üks värav veel lõpu eel andis Debrecenile kordukohtumiseks 3:1 edu, vahendas Soccernet.ee.

Morozov kuulus küll koosseisu, kuid väljakule ei pääsenud.

Vigastusest taastuv Jarmo Ahjupera oma koduklubi koosseisu ei kuulunud, kuid mängus Pecsi meeskonna vastu väravatest puudust ei tulnud. Kohtumine möödus sarnaselt eespool kirjeldatud mängule: esimene poolaeg möödus väravateta, kuid siis asus Ujpest 64. minutil juhtima ja lõpuks võideti samuti 3:1.