Hunt ja Mošnikov aitasid uue koduklubi võidule

Rimo Hunt.
Rimo Hunt. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Rimo Hunt ja poolkaitsja Sergei Mošnikov debüteerisid täna Kasahstani kõrgliigas, kui Huntide hüüdnime kandev Kõzõlorda Kaisar 1:0 võidule aidati.

Numbri all 28 mängiv Rimo Hunt alustas algkooseisus ja tegi kaasa terve kohtumise, olles platsil seega ka 23. minutil, kui Dušan Savic heitluse ainsaks jäänud värava penaltipunktilt lõi. Seljal numbrit seitse kandev Mošnikov sekkus vahetusest 70. minutil just Savici asemele, vahendab Soccernet.ee.

Oma väärtust treenerina tõestas ka Tarmo Rüütli, kes samuti oma debüüdi tegi, juhtides Pavlodari Irtõši 1:0 võidule Karagandõ Šahtari üle. Arno Pijperi juhendatav Taraz, kuhu siirdumisele olid lähedal Joel Lindpere ja Martin Vunk, alustas hooaega 0:2 kaotusega.