Reimo Tamm kostitas Tarvast 28 punktiga, Kalevile ülisuur võit

Reimo Tamm.
Reimo Tamm. Foto: Margus Ansu

Korvpalli Eesti meistriliigas alistas Tallinna Kalev kodusaalis koguni 97:64 Rakvere Tarva meeskonna. Kui poolaeg võideti vaid viie punktiga, siis teine poolaeg kuulus kindlalt kodumeeskonnale.

Reimo Tamm viskas Kalevi resultatiivseimana oma endise koduklubi vastu 28 punkti, Asenso Ampim lisas 27 punkti ja võttis 9 lauapalli. Nii Kaido Saksa kui ka Raido Roosi arvele jäi 10 punkti. Tarva parim oli 16 punktiga Giedrius Gustas, Silver Leppik tõi 11 ja Kristo Saage 10 punkti.

Turniiritabelis on Rakvere endiselt kolmandal kohal, 27 mängust on neil kirjas 20 võitu ja 7 kaotust. Kalev on 11 võidu ja 15 kaotusega kuuendal kohal.