Piltuudis: Manchester Unitedi täht sai koletu sõjahaava

Manchester Unitedi poolkaitsja Antonio Valencia lahkus Olympiakose vastu peetud mängult mitte just kõige kaunima välimusega. Foto: SCANPIX

Manchester United alistas Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumises 3:0 jagu Olympiakosest ja pääses veerandfinaali, mõnele mängijale tuli võit aga eriti karmi hinnaga. Juuresolevalt pildilt paistab, milline nägi välja Unitedi äärepoolkaitsja Antonio Valencia vasak silm pärast seitsmendal mänguminutil saatud obadust. Seejuures mängis Ecuadori koondislane vapralt 77. minutini, kuni ta välja vahetati.

Veel kehvemini läks Peterburi Zeniti kaitsjal Tomas Hubocanil, kelle pead tabas teises kaheksandikfinaalis mängu lisaminutitel õnnetult Dortmundi Borussia ründaja Robert Lewandowski põlv. Ehkki Hubocani peahaavast tuli palju verd, ilmutas ka slovakk spordimehe hinge, üritades seotud peaga viimasteks mängusekunditeks meeleheitlikult platsile tagasi pääseda. Selle plaani nurjas siiski neljas kohtunik, viidates Hubocani verisele mängusärgile, millega reeglid keelavad väljakul viibida.