Naiste U19 koondis alistas Sotši turniiril Slovakkia

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Postimees.ee

Eesti naiste U-19 jalgpallikoondis alustas täna Sotšis Kuban Springi turniiri 2:0 võiduga Slovakkia üle.

Eesti asus 51. minutil Kelly Roseni väravast 1:0 juhtima, 66. minutil kahekordistas Eesti edu Vlada Kubassova. Kuigi vastane lõi 77. minutil auvärava, võitis siiski Eesti 2:1, vahendas Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Eesti kuulub ühte alagruppi Slovakkia, Ukraina ja Iraaniga. Alagrupi avamängus alistas Ukraina Iraani 1:0.

Järgmise mängu peab Eesti reedel Ukraina vastu.

Kokku osaleb turniiril 12 naiskonda. Israel, Venemaa, Rumeenia ja Aserbaidžaan moodustavad B-alagrupi ning C-grupis mängivad Türgi, USA, Ungari ja Krasnodar. Alagrupist pääsevad edasi kaks paremat ja ka kaks paremat alagrupis kolmanda koha saanud naiskonda. Turniir lõpeb 30. märtsil.