Fisher viis Lakersi võidule

Liis Velsker
Ray Allen viset sooritamas, teda kaitseb Derek Fisher
Ray Allen viset sooritamas, teda kaitseb Derek Fisher Foto: SCANPIX

Korvpalliliiga NBA kolmandas finaalmängus alistas Los Angeles Lakers võõrsil Boston Celticsi 91:84 ja juhib seeriat 2:1.

Koduväljakueelise tagasi võitnud Lakers sai hea hoo sisse esimesel poolajal, kui suutis kaotusseisust 2:8 asuda juhtima 37:20. Celticsil õnnestus neljanda veerandaja alguseks jõuda küll ühe punkti kaugusele 68:67, kuid siis säras juba Derek Fisher, kes tõi võidutiimile otsustaval hetkel kolme ja poole minutiga juurde 8 punkti. Fisher viskas neljandal veerandajal oma 16st punktist 11, tabades seitsmest pealeviskest viis.

Lakersi resultatiivsemad olid Kobe Bryant 29, Derek Fisher 16 ja Pau Gasol 13 punktiga.