Risto Lepp liitus HC Kehra/Pulp&Paperi meeskonna taustajõududega

Risto Lepp.

FOTO: HC Kehra/Pulp&Paper

Pikaaegne Eesti meeste käsipallikoondise mängujuht Risto Lepp (31) asub kuni hooaja lõpuni HC Kehra/Pulp&Paper meeskonna abitreeneriks.

Tänavuse hooaja peab viimati Luksemburgi käsipalliliigas mänginud Lepp õlavigastuse tõttu mängijana vahele jätma.

«Mul on hea meel oma nõu ja jõuga viimaseks pooleteist kuuks Kehra klubile appi tulla. Olen kindel, et suudan oma teadmiste ning kogemustega klubile professionaalsust juurde tuua. See on hea võimalus olla igapäevaselt seotud ka meeste juhendamisega. Teeme koos peatreenerist isa Jüri Lepa ning treener Indrek Lillsooga kõik võimaliku, et kehralased mängiksid vaatamata rohketele vigastustele Eesti meistrivõistluste kullale. See on praegust olukorda vaadates ülimalt raske, kuid väljakutsed mulle meeldivad,» lausus Lepp, kes on sel hooajal seni keskendunud enda loodud käsipalliklubi HC Tallinn arendamisele.

Risto Lepp on mängijana kuulunud HC Kehra koosseisu neljal täishooajal (Eesti meister 2006, 2009 ja 2012; Eesti karikavõitja 2004, 2005, 2009, 2012; Balti liiga võitja 2006, 2012). Professionaalse käsipallurina on Lepp mänginud Saksamaa, Hispaania ja Luksemburgi klubides.

Tagasi üles